Responsive Reklam Alanı

Kate Moss Thames Nehri’nde Kaybolursa

Uzun zamandır dört gözle beklediğimiz Absolutely Fabulous: The Movie filminin ilk fragmanı nihayet yayınlandı. 1992’de hayatımıza giren Absolutely Faboulous dizisi, İngiliz televizyonunun gelmiş geçmiş en ikonik dizilerinden. 2005 yılında, 5. sezonuyla ekranlara veda eden dizinin başkahramanları Patsy ve Eddie’nin maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Üstelik Stella McCartney’den Kate Moss’a, muhteşem yıldızlardan oluşan 2016 kadrosuyla.

Görünen o ki, Kate Moss için çekimler fazlasıyla ‘ıslak’ geçmiş. Filmde kendini canlandıran Kate Moss’u Patsy ve Eddie’nin sakarlığından dolayı soğuk ve akıntılı bir son bekliyor. Bir kaza sonucu soluğu Thames Nehri’nde alan süper modelin nehirden kurtarılıp kurtarılamadığının ipucu verilmese de, Moss akıntıda bile kusursuz görünmeyi başarabilmiş. Zaten aksi de düşünülemezdi.

Absolutely Fabulous: The Movie’nin Fragmanı

Meraklısına not: Senaryosunu Jennifer Saunders’ın sinemeya uyarladığı ve Mandie Fletcher’ın yönettiği Absolutely Fabulous: The Movie, 1 Temmuz’da gösterime girecek.

Kaynak: http://vogue.com.tr/haber/kate-moss-thames-nehrinde-kaybolursa

Responsive Reklam Alanı

admin

admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In nulla ligula, iaculis vestibulum imperdiet in, pulvinar ut nulla. Quisque non placerat mauris. Nulla sed urna id libero maximus eleifend.

Bir cevap yazın