Ad

Responsive Reklam Alanı

AOC’den Oyunculara Özel Premium Monitör!

AOC, oyunculara yönelik olan AGON serisinin ilk premium oyun monitörü AOC AG271QX’i oyunculara sunuyor. Monitör ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Monitör üretimindeki en önemli firmalardan biri olan AOC, oyuncular için özel olarak hazırladığı birinci sınıf oyun monitörü olan AGON serisinin ilk premium monitörünü oyunculara gösterdi.

2560×1440 piksel çözünürlükteki bu monitör, 144 Hz yenileme oranı ve 1 ms‘lik tepki süresiyle ultra akıcı görüntüleri oyunculara sunuyor.

Ayrıca tutukluğu ve kırılmayı azaltan 30-144 Hz aralığındaki FreeSync,Adaptive-Sync Teknolojisi sayesinde en iyi oyun performansına odaklanıyor.

AOC Düşük Input Lag modu, monitör elektroniğinin görüntü gecikmesini engellemesini sağlıyor. Böylelikle komutların mouse, klavye ve gamepad üzerinden geçişini hızlandırarak hemen harekete geçilmesi sağlanıyor.

AOC’ye özel teknolojiler!

AOC Shadow Control ile de oyuncuların aşırı karanlık ya da parlak alanlardaki kontrastını hızlıca ayarlamalarını da sağlamaktadır. Bunu yaparken ekranın geri kalanındaki dengeli alanların kalitesini de bozmuyor.

AOC AGON‘un gözleri koruyan Flicker-Free Teknolojisi ve AOC düşük mavi ışık modu sayesinde daha fazla rahatlık sağlanıyor. Bu da gözlerin duyduğu rahatsızlığı ve yorgunluğu azaltıyor.

AOC sadece değiştirilebilir oyun modu ön ayarlarını uygulamakla kalmadı, aynı zamanda kullanıcının modlar arasında zahmetsizce geçiş yapmasını ve parlaklık, kontrast ve diğer oyun özelliklerini ayarlamasını sağlayan AOC QuickSwitch Controller özelliğini de ekledi.

Rekabetçi oyunculara yönelik tasarlanmış olan AOC AGON AG271QX birinci sınıf oyun monitörü, Haziran 2016‘da, 749 USD (KDV hariç) tüketici tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden piyasadaki yerini alacak.

Kaynak: http://shiftdelete.net/aoc-ag271qx-ozellikleri-ve-fiyati-70960

Responsive Reklam Alanı

admin

admin

Yazar açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir