Ad

Responsive Reklam Alanı

Ezberbozan Galaxy S8 edge Konsepti

Samsung’un bir aksilik olmazsa önümüzdeki yıl şubat ayında duyuracağı bir sonraki amiral gemisi model Galaxy S8 edge için etkileyici görünen bir konsept oluşturuldu.

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in elde ettiği başarılı satışların keyfini süredursun, tasarımcılar Güney Koreli üreticinin bir sonraki üst seviye telefonun için kolları sıvamaya başladı.

Steel Drake tarafından oluşturulan Galaxy S8 edge konsepti oldukça etkileyici görünüyor. Konsept çalışmasındaki Galaxy S8 edge tamamı metalden oluşan bir kasaya sahip.

Galaxy S8 edge Konsepti

Samsung’un bir gelenek haline getirdiği fiziksel home butonunu ortadan kaldıran ünlü tasarımcı, konsept çalışmada sınırları zorlayan inceliklerde ekran çerçeveleri kullanıyor.

Alt bölüme taşınan Samsung logosu, arka tarafta üst bölüme konumlandırılan projeksiyon, konsept çalışmasında öne çıkan diğer detaylar.

Samsung’un Galaxy S8 serisi modellerde benzer bir tasarım sergilemesini beklemek hayalcilik olur, ancak Güney Koreli üreticinin iki yıldır devam ettirdiği tasarım anlayışında Galaxy S8 ile birlikte radikal değişikler yapması gerektiğini düşünüyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Galaxy S8 edge konseptine göz atabilirsiniz.

Kaynak: http://shiftdelete.net/galaxy-s8-edge-konsept-calismasi-71150

Responsive Reklam Alanı

admin

admin

Yazar açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir