Ad

Responsive Reklam Alanı

Homefront’un Yeni Tanıtım Videosu!

Kısa bir süre içinde piyasadaki yerini alacak olan Homefront: The Revolution’ın, yeni tanıtım videosu olan “America Has Fallen” adlı sinematik videosu yayınlandı. İşte karşınızda o etkileyici video!

THQ‘nun iflasının ardından tüm haklarını Crytek‘in satın aldığı ve yapımınıCrytek UK‘nin üstlendiği Homefront: The Revolution, daha sonradan oyunun dağıtımcısı Deep Silver‘a devredilmişti.

Bu sırada Crytek UK‘nin de Crytek bünyesinden ayrılıp, Dambuster Studiosolarak isim değiştirmesi ile oyunun gelişimi Crytek‘ten bağımsız olarak devam edilmişti. Yine Crytek‘in CryEngine adlı oyun motoru ile geliştirilenHomefront: The Revolution‘ın yeni tanıtım videosu olan “America Has Fallen” adlı sinematik videosu yayınlandı.

Oyunun çıkışına kısa bir süre kala yayınlanan bu videoda; Kore Fedearasyonunun, Amerika’yı ve dünyayı nasıl çökerttiğini ve Kore yönetimindeki dünyanın insanlığa nasıl bir sonuçlar doğurduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca APEX adlı teknolojik askeri silah şirketinin de yıllara gelen gelişimine ve yükleşilişine bu videodan tanık olabilirsiniz.

İşte Homefront: The Revolution’ın Yeni Tanıtım Videosu!

Kaynak: http://shiftdelete.net/homefront-yeni-tanitim-videosu-70888

Responsive Reklam Alanı

admin

admin

Yazar açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir