Ad

Responsive Reklam Alanı

Samsung Galaxy A4 Ortaya Çıktı

Akıllı telefon sektörünün lider markalarından Samsung, yakında Galaxy A4 modeli ile karşımıza çıkabilir. Her kesimden insana hitap eden Samsung, şimdi ise Galaxy A4 modelinin hazırlıyor.

Akıllı telefon pazarının en iddialı isimlerinden birisi olan Samsung, geniş ürün yelpazesine yeni Galaxy A4 modelini katmayı planlıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung yakında Galaxy A4 modelini huzurlarımıza sunabilir.

Galaxy A4 Geliyor

Samsung’un geniş ürün yelpazesi içinde Android işletim sistemi ile çalışanGalaxy J Serisi, Galaxy A Serisi, Galaxy E Serisi, Galaxy S serisi ve Galaxy Note serisi yer alırken Tizen ile çalışan Z serisi de bulunuyor.

Her segmentte model üreten Samsung, bu serilerine her sene yeni modeller katmayı da ihmal etmiyor. Hindistan’ın meşhur Zauba sitesinde ortaya çıkan SM-A430U model numaralı telefon ise bunun kanıtı niteliğinde.

2 Mayıs tarihinde Hindistan’a test amaçlı gönderilen Samsung SM-A430Umodel numaralı Galaxy A4 modeline ait olduğu iddia edilen telefonlar hakkında herhangi bir detay ise bulunmuyor.

Samsung’un orta segmentteki iddialı Galaxy A serisi için hazırladığı yeni modeli için önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler yaşandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-a4-ortaya-cikti-71145

Responsive Reklam Alanı

admin

admin

Yazar açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir