Ad

Responsive Reklam Alanı

YouTube’a Otomatik Oynat Özelliği Geliyor

Google bir yıla aşkın süredir YouTube’un masaüstü sürümünde kullanılan “Otomatik Oynat” özelliğini bu defa mobil uygulamaya getiriyor. Detaylar haberimizde…

Google, YouTube’dan elde ettiği geliri artırmak adına önemli bir hamle daha başlatmak üzere. Arama motoru devinin geçtiğimiz yıldan bu yanaYouTube’un masaüstü sürümünde kullandığı “Otomatik Oynat” özelliği nihayet mobil uygulama için devreye sokuluyor.

Eğer YouTube mobil uygulamasını sıklıkla kullanıyorsanız, bundan sonraki süreçte masaüstü sürümden aşina olduğumuz “Otomatik Oynat” özelliğinin sunmuş olduğu kullanım kolaylığını mobil uygulamada göreceğiz.

Kısaca bahsetmek gerekirse; söz konusu özellik sayesinde YouTube mobil uygulaması bir sonraki videoyu otomatik olarak oynatmaya başlayacak.

İlk Olarak Android Kullanıcıları

Kullanıcılar bir sonraki videoyu mevcut durumda izlenen videonun altında görebilecek. İlk olarak Android kullanıcılarının yararlanabileceği “Otomatik Oynat” özelliğini dileyen kullanıcılar yine alt bölümden devre dışı bırakabilecek.

Google’ın “Otomatik Oynat” özelliğini kısa süre içerisinde YouTube Androiduygulaması için devreye sokması bekleniyor.

Google ayrıca YouTube’un masaüstü sürümü için yeni bir güncelleme hazırlıyor. Yeni arayüzüde Materyal Tasarım’ın etkilerini fazlasıyla göreceğiz. Detaylar için buradaki haberimize göz atabilirsiniz.

Kaynak: http://shiftdelete.net/youtube-otomatik-oynat-ozelligi-geliyor-71137

Responsive Reklam Alanı

admin

admin

Yazar açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir